icon WordPress WordPress, web siteleri oluşturmak için en popüler içerik yönetim sistemlerinden biridir. Bu kategoride, WordPress ile ilgili ipuçları, örnekler ve güncellemeleri bulabilirsiniz. Ayrıca, WordPress'in kullanımı, özellikleri ve avantajları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

WordPress için 20'den fazla eklenti: Her site için gerekli

WordPress için 20'den fazla ücretsiz eklenti, web sitenizi daha iyi hale getirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri sunar. Bu eklentiler, güvenlik, performans, SEO ve daha fazlasını iyileştirmey..

WordPress 30 Ekim 2023 0 11


WordPress ile kişisel web sitesi nasıl yapılır? 8 adımda tam kılavuz

WordPress, kişisel web sitesi oluşturmak için en popüler platformlardan biridir. Bu kılavuzda, WordPress ile kişisel web sitesi oluşturmanın adım adım sürecini öğreneceksiniz.

WordPress 19 Ekim 2023 0 16

3 basit adımda WordPress yedek alma

WordPress sitenizi herhangi bir sorundan korumak için düzenli olarak yedek almanız önemlidir. Bu blog yazısında, WordPress yedek alma işlemini 3 basit adımda nasıl gerçekleştireceğinizi öğreneceksiniz..

WordPress 19 Ekim 2023 0 8

WordPress Pop-up eklentisi seçimi: 6 En iyi seçenek

WordPress pop-up eklentileri, web sitenize ziyaretçileri çekmek, aboneleri artırmak ve satışları artırmanın harika bir yoludur. Bu blog yazısı, en iyi 6 pop-up eklentisini ve bu eklentilerin nasıl kul..

WordPress 11 Ekim 2023 0 10

WordPress'te kırık linkler nasıl tespit edilir? Sitenizin SEO'sunu iyileştirin

WordPress'te kırık linkler, sitenizin SEO'sunu olumsuz etkileyebilir. Bu blog yazımızda, WordPress'te kırık linkleri nasıl tespit edeceğinizi ve bunları düzelterek sitenizin SEO'sunu nasıl iyileştirec..

WordPress 10 Ekim 2023 0 24

WordPress'te spam ve botları önlemek için reCAPTCHA ekleme nasıl yapılır?

WordPress'te spam ve botları önlemek için reCAPTCHA eklemek, web sitenizin güvenliğini ve itibarını korumanın harika bir yoludur. Bu yazıda, WordPress'e reCAPTCHA eklemenin adım adım nasıl yapılacağın..

WordPress 10 Ekim 2023 0 10


WordPress sitenizde müşteri güveni oluşturmak için en iyi 7 Google yorum eklentisi

Müşterilerinizden gelen yorumlar, WordPress sitenizin güvenilirliğini ve otoritesini artırmanın harika bir yoludur. Bu blog yazısında, WordPress sitenizde müşteri güveni oluşturmak için en iyi 7 Googl..

WordPress 10 Ekim 2023 0 10

WordPress'te Schema Markup ekleme kılavuzu

WordPress web sitenize schema markup eklemek, arama motorlarının sitenizin içeriğini daha iyi anlamalarına ve sıralamasına yardımcı olabilir. Bu kılavuzda, WordPress web sitenize schema markup eklemek..

WordPress 06 Ekim 2023 0 9

WordPress blogunuzu popüler hale getirmenin etkili yolları

WordPress blogunuzu popüler hale getirmek için etkili yollar arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu makalede, blogunuzun trafiğini artırmanıza yardımcı olacak 8 ipucu paylaşacağız.

WordPress 01 Ekim 2023 0 9

WordPress.com web sitenizin SEO'sunu iyileştirmek için ipuçları

WordPress.com web sitenizin arama motorlarında daha iyi sıralanması için ihtiyacınız olan tüm ipuçları burada! Anahtar kelime araştırması, içerik optimizasyonu, bağlantılar ve daha fazlası hakkında bi..

WordPress 01 Ekim 2023 0 8